Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Nagash ep Shogu
2010-06-24, 22:46
Komentarze
Autor Wiadomość
Armagedon 
Wiedźmiarz
Siła Nieczysta...



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 168
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2008-08-03, 12:22   

zauważcie jedną rzecz...
jak rysowane są postacie mangowe z twarzy ? duże oczy małe usta wąskie podbródki ect... co jak co ale twarz elfa a twarz mangowa to w zasadzie jedno i to samo...

Saemiel napisał/a:
Łucznik tak samo, jak można strzelać nie widząc celu? Chyba, że ta chusteczka prześwituję ^^ Ale na serio, przecież jeśli ktoś stoi nieruchomo to nie może go wykryć, że już o zgiełku bitwy który zagłusza nie wspomnę. Takie coś nie przeszkadza mi w WarCraft'cie, ale przecież tam to zupełnie inny klimat jest.

klimat klimat klimat... czego oczekiwaliście po elfach ? ze znowu będzie miks "dzikich ludzików z liściem na głowie" z "fioletowymi metroseksualistami ze srebrnym złomem" ? jak dla mnie właśnie kuriozalne jest łączenie dzikości z cywilizacją... a zwłaszcza w taki sposób...
_________________
Pojawiam się i znikam
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2008-08-03, 13:10   

Wybaczcie że się wtrącę, ale jak może powiecie mi, dlaczego czepiacie się elfa z zasłoniętymi oczami jako łucznika, a tak jak większa część fanów fantasy, nie macie nic przeciwko szkieletom z łukami? Opanujcie się, zapewne jest jakieś wytłumaczenie... np. w Ragnarok online była opaska na oczy, w wersji anime wytłumaczono pięknie, że należy się do niej przyzwyczaić, a będziesz sobie radził równie dobrze jak z odsłoniętymi oczami.
Zresztą, elfy maja wielkie uszy, może on korzysta z echolokacji, tak jak nietoperze?:P

Edit: XD miało być oczami, nie uszamiXD. Poprawiłem:P
_________________
Ostatnio zmieniony przez Vozu 2008-08-03, 13:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2008-08-03, 13:34   

Vozu napisał/a:
dlaczego czepiacie się elfa z zasłoniętymi oczami jako łucznika

...pograjcie w Lineage II ;-)

Vozu napisał/a:
w Ragnarok online była opaska na oczy, w wersji anime wytłumaczono pięknie, że należy się do niej przyzwyczaić, a będziesz sobie radził równie dobrze jak z odsłoniętymi uszami.

Naciągane, ale da radę. W końcu to FANTASY na rany Juliusza!

Vozu napisał/a:
Zresztą, elfy maja wielkie uszy, może on korzysta z echolokacji, tak jak nietoperze?:P

Do nietoperzy to mają najbliżej wampiry i demony, nas w to nie mieszaj ;-)
_________________

 
 
 
Saemiel 
Pandemoniusz
Kaźniodziej



Wiek: 31
Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 721
Skąd: VI Piekło
Wysłany: 2008-08-03, 13:51   

No fantasy, fantasy, ale jednak niech będzie chociaż trochę realizmu. Nie wszystko wszędzie pasuję. Opaska według mnie to jest po prostu głupie. Nawet jeśli on ma tą "echolokację" to jakby przy okazji jeszcze wszytko pięknie widział byłby bardziej skuteczny. Mi tu nie chodzi o realizm, tylko o logikę.
_________________
Vituperatio stultorum laus est
 
 
 
Armagedon 
Wiedźmiarz
Siła Nieczysta...



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 168
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2008-08-03, 13:52   

nawet nie zwróciłaś uwagę na moje posty Redziu ;___;
R'edoa napisał/a:
...pograjcie w Lineage II ;-)

tam to są głównie party mask i inne bzdety... w Ro są 2 rodzaje blinkerów... ro lepsze ^^
R'edoa napisał/a:
Naciągane, ale da radę. W końcu to FANTASY na rany Juliusza!

to do nich nie dociera... już próbowałem :roll:
R'edoa napisał/a:
Do nietoperzy to mają najbliżej wampiry i demony, nas w to nie mieszaj ;-)

co ma demon do nietoperza ? :shock:

Cytat:
No fantasy, fantasy, ale jednak niech będzie chociaż trochę realizmu. Nie wszystko wszędzie pasuję. Opaska według mnie to jest po prostu głupie. Nawet jeśli on ma tą "echolokację" to jakby przy okazji jeszcze wszytko pięknie widział byłby bardziej skuteczny. Mi tu nie chodzi o realizm, tylko o logikę.

jak dla mnie brak logiki wykazuje posiadanie tak wielkich uszu... w lesie tylko by się brudziły i zahaczały o gałęzie... i nie potrzeba wielkich uszu do dobrego słyszenia...
_________________
Pojawiam się i znikam
 
 
Saemiel 
Pandemoniusz
Kaźniodziej



Wiek: 31
Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 721
Skąd: VI Piekło
Wysłany: 2008-08-03, 13:57   

Armagedon napisał/a:
nie potrzeba wielkich uszu do dobrego słyszenia...


Racja, nie potrzeba, ale jednak trochę to może dzięki temu się polepszyć. Przede wszystkim łatwiej jest zdiagnozować skąd dokładnie dany dźwięk dochodzi.
_________________
Vituperatio stultorum laus est
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2008-08-03, 14:06   


Chcecie gry w realiach fantasy czy realistycznej strategii? Bo już bardziej realistyczny jest ślepy łucznik niż bylejaki demon. Może każmy im wywalić elfy, karasie, demony i umarlaków. Zlikwidujmy zielonoskórych i morludzi. Niech będzie pięć nacji ludzkich pozbawionych oczywiście magii. Zamiast uleczających jednostek niech będą medycy, którzy opatrują rannych, ale nie będą dodawać HP, bo przecież to nie realistyczne będzie.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Saemiel 
Pandemoniusz
Kaźniodziej



Wiek: 31
Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 721
Skąd: VI Piekło
Wysłany: 2008-08-03, 14:08   

Ja mówiłem nie o realizmie, ale o logice. Oba pojęcia są dość podobne, ale jednak nico się różnią.
_________________
Vituperatio stultorum laus est
 
 
 
mozora 
Adept
Tłumacz



Wiek: 32
Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 800
Skąd: Du Weldenvarden
Wysłany: 2008-08-03, 15:55   

Kłutnia trwa.

D3 może być inny jak HoMM4 dla serii o herosach. Ludzie z .dat i Akelli powtarzają ten sam błąd co 3DO. Widać już, że gra ma inny klimat rozrywka też się zmieniła. Być może akella, jak nie umiała nauczyć się na błędach innych to nauczy się na swoich. Jednak może być tak, iż gra będzie wielkim hitem

Łucznik elfów nie jest w klimacie efów z D2, a raczej z wspomnianej mangi, po co się kłucić o to, jak on może strzelać z zamkniętymi oczami, na pewno twórcy napiszą jak to możliwe.

Czekam na gre i chcę się przekonać jaka ona będzie, może mi się spodoba.
_________________

 
 
Saemiel 
Pandemoniusz
Kaźniodziej



Wiek: 31
Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 721
Skąd: VI Piekło
Wysłany: 2008-08-04, 11:00   

HoMM 4 nie byłby grą złą, gdyby 3DO miało czas go ukończyć. Bo że był niedorobiony to niestety widać na każdym kroku.
A D3 popełni raczej błąd HoMM 5, czyli całkowite olanie fanów poprzednich części.
A co do tej elfiej mangi, Armi, ludziom się nie przyglądałeś? Mam nadzieję, że po z grafiką coś zrobią, bo na razie ludzie nie mają żadnych zmarszczek. Że elfy zmarszczek nie mają to akurat wcale mnie nie dziwi, ale ludzie chyba jednak powinni mieć.
_________________
Vituperatio stultorum laus est
 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2008-08-04, 12:05   

Ludzie, nieludzie, *Kochamy Naczelną Terrorystkę Forum* koniec dyskusji, bo nigdzie nas ona nie doprowadzi, a zaraz zaczniecie żgać się nożami.

Armagedon napisał/a:
co ma demon do nietoperza ? :shock:

Hm, błoniaste skrzydła?

Armagedon napisał/a:
nawet nie zwróciłaś uwagę na moje posty Redziu ;___;

Easy, easy, Czas Różowej Czcionki i tak w końcu nadejdzie.

*

Teraz kłótnie dotyczące długości uszu u elfów, ich zasłoniętych oczu i źródeł logicznych tych anomalii fantastycznych będą traktowane jako offtop, kasowane, a krzewiciele padna ofiarami hiszpańskiej inkwizycji, której nikt się nie spodziewał. :evil:

Od takich kwestii jest przecież konkretny temat w dziale rasy.
(VHS)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Vogel 2008-08-04, 12:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
mozora 
Adept
Tłumacz



Wiek: 32
Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 800
Skąd: Du Weldenvarden
Wysłany: 2008-08-04, 14:24   

Saemiel napisał/a:
HoMM 4 nie byłby grą złą, gdyby 3DO miało czas go ukończyć. Bo że był niedorobiony to niestety widać na każdym kroku.
A D3 popełni raczej błąd HoMM 5, czyli całkowite olanie fanów poprzednich części.
.



HoMM4 to dobra gra, lecz inna. Nie można powiedzieć że jest niedopracowana. Ma bardzo dobry system rozwoju bohatera.

HoMM5 był poprawiany rok, gdy twórcy pokazali bete, fanom się niespodobało. Nanosili poprawki konsultując to z nimi i według ich pomysłów, wskazówek.

Albo podczas mojej nieobecności się coś zmieniło albo to jest forum o serii gier Disciples.
Kolejne posty nieodnoszące się do tematu będą kasowane.

(VHS)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Vogel 2008-08-04, 23:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hasisz 
Giermek
Posłańczyni



Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 49
Skąd: ks. Mazowieckie
Wysłany: 2008-08-05, 13:44   

Ego czytam wasze komentarze i się z niektórymi personami nie zgodzę. Ramki trzymają klimat, granitowe lub bazaltowe cum cineris dają troszkie mroku.
Potwory też złe nie są, chociaż te które ocierają się o mange, powinny być przystopowane.

Bohaterowie mnie się nie podobają. Zbyt tacy epiccy, patos aż im płynie z oris. Bohater non verus est.
_________________
"Miecz prawa bowiem tylko złemu szkodzi"
Jak Kochanowski

"Dzieło zniszczenia w dobrej sprawie jest święte, jak dzieło stworzenia"
Adam Mickiewicz
 
 
Armagedon 
Wiedźmiarz
Siła Nieczysta...



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 168
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2008-08-05, 14:50   

powiem to w ten sposób - więcej jednostek = lepiej wyglądający bohater...
w d2 niech wyglądają jak wyciągnięci z D&D... w d3 niech mają prezencję...

i przy okazji Hasisz - podasz jakiś internetowy słownik polsko-łaciński ?
(pytam się nie tylko ze względu na twój język...)


PS - bohaterom można zmieniać zbroje więc się nie podniecajcie ornamentami...
_________________
Pojawiam się i znikam
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2008-08-05, 15:00   

Armagedon napisał/a:
w d2 niech wyglądają jak wyciągnięci z D&D...

Eeee a w DII jednostki czy bohaterowie wygladaly jak wyciagniete z D&D ??
_________________

 
 
 
Hasisz 
Giermek
Posłańczyni



Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 49
Skąd: ks. Mazowieckie
Wysłany: 2008-08-05, 18:55   

Armagedon napisał/a:
w d2 niech wyglądają jak wyciągnięci z D&D... w d3 niech mają prezencję...


Quid habet piernik do wiatraka? W D3 ma być porządna robota a nie badziew.

Cytat:
i przy okazji Hasisz - podasz jakiś internetowy słownik polsko-łaciński ?
(pytam się nie tylko ze względu na twój język...)


Non, ego habeo słownik łacińsko-polski i nieco wiedzy.
_________________
"Miecz prawa bowiem tylko złemu szkodzi"
Jak Kochanowski

"Dzieło zniszczenia w dobrej sprawie jest święte, jak dzieło stworzenia"
Adam Mickiewicz
 
 
Ebenezer Meshullam 
Wiedźmiarz
T.o.Y.



Wiek: 36
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 680
Skąd: Ferlan
Wysłany: 2008-08-05, 20:26   

Pozwolę sobie na komentarz w kwestii (nie tylko tych ostatnich) screenów:
Overlord - ujdzie
Driada - ujdzie, ale lepiej byłoby, gdyby stała gdzieś za plecami "Elfów-koleżków" i szykowała błyskawice na oponentów miast latać po polu walki z mieczem.
Zaś co do ostatnich screenów mozory - poczekam (jeśli będzie ku temu okazja) na zobaczenie ich w większym, bardziej przejrzystym rozmiarze. Poza tym, jak wspominał - jakiś fan gry wyłapał ikonkę z Hordami i możliwe, że ukażą się w grze. Chwiałbym, by tak było, choć to w przypadku standardowego D3 marzenia ściętej głowy.
_________________
Deal with it.
 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2008-08-06, 18:08   

Hm, hmm, hmm...

Nosferat prezentowany wcześniej to płacz i zgrzytanie zębów, z wyglądu do pięt Nosferatowi z D2 nie dorasta, a Nagasha to już w ogóle nie przypomina - nomen omen - po kiego grzyba wampirowi hełm?! Porażka, podobnie jak w przypadku Archonta(tki).

Driada nie jest taka zła, na arcie prezentującym ją w stolicy wygląda ładnie. Na screenach - tragi-komicznie, może ja jeszcze poprawią, bo na bohatera, tudzież długouchej armii wodza nie wygląda wcale - tfu!

Włodarz jest... denny... w porównaniu oczywiście do D2 :P Ale pewnie dzieciakom w wieku >13, pierwszy raz stykającym się z serią przypadnie do gustu. Nie moja broszka, ja tam D3 nie zamierzam kupić (raz - komp nie ten, dwa - po co sobie nerwy szargać? :P)

Manga mangą, ale akella przegięła pałę. O ile na najnowszych screenach zaprezentowali miluśny mrok, o tyle jakoś nie mogę się doszukać w tym D3 tego, co mnie urzekło w poprzedniej części :roll: Manga tutaj pasuje jak pięść do nosa.

Przepaska na oczach łucznika elfów trąci mi chamskim odwołaniem do WC3 i Łowcy Demonów - dla mnie nonsens :P

Hasisz, weź mi tutaj wskaż, w której z tych pacynek, co to bohaterami maja być, znajdujesz owa rzeczoną epickość i patos? A latina lingua magna est, tylko, że kolaż gramatyki łacińskiej oraz polskiej jakoś takoś pretensjonalnie wygląda, zwłaszcza wtrącanie "ego" w zdaniu, gdy w języku polskim występuje podmiot domyślny... :]
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Hasisz 
Giermek
Posłańczyni



Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 49
Skąd: ks. Mazowieckie
Wysłany: 2008-08-06, 19:18   

Nagash ep Shogu. W których z nich znajduję? We wszystkich, weźmy na ten przykład tego dziadka z lekkim zarostem. Powiedz mi czy on wygląda naturalnie czy realnie? Gdyby zmienić mu skórę na bardziej świeżą byłby Ken z Barbie.
_________________
"Miecz prawa bowiem tylko złemu szkodzi"
Jak Kochanowski

"Dzieło zniszczenia w dobrej sprawie jest święte, jak dzieło stworzenia"
Adam Mickiewicz
 
 
Armagedon 
Wiedźmiarz
Siła Nieczysta...



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 168
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2008-08-06, 20:37   

chyba nie dożyłem tych czasów kiedy pokazano nosferka w d3...
Nagash ep Shogu napisał/a:
Nosferat prezentowany wcześniej to płacz i zgrzytanie zębów, z wyglądu do pięt Nosferatowi z D2 nie dorasta, a Nagasha to już w ogóle nie przypomina - nomen omen - po kiego grzyba wampirowi hełm?! Porażka, podobnie jak w przypadku Archonta(tki).

ma wygląd bardziej bojowy i mnie on pasi... zresztą WYGLĄD MOŻNA ZMIENIAĆ WY GAŁGANY !!!!
a po co hełm ? bo nie robił to co ty czyli nosił sztucznej szczęki :lol:
Nagash ep Shogu napisał/a:
Włodarz jest... denny... w porównaniu oczywiście do D2 :P Ale pewnie dzieciakom w wieku >13, pierwszy raz stykającym się z serią przypadnie do gustu. Nie moja broszka, ja tam D3 nie zamierzam kupić (raz - komp nie ten, dwa - po co sobie nerwy szargać? :P)

taaa... przełóż te wszystkie gęby z d2 na model 3d i patrz jak procesor się topi :lol:
cieszcie się bo graficznie i tak jest lepiej niż h5 :mrgreen:
(bardziej boję się o dźwięk...)
Nagash ep Shogu napisał/a:
O ile na najnowszych screenach zaprezentowali miluśny mrok, o tyle jakoś nie mogę się doszukać w tym D3 tego, co mnie urzekło w poprzedniej części

to na screenach da się grać i słuchać muzyki ? super ^^
(zauważ że na screenach d2 wygląda gorzej niż d3 na screenach... i tu nie chodzi mi o 2d<3d...)
Hasisz napisał/a:
Gdyby zmienić mu skórę na bardziej świeżą byłby Ken z Barbie.

to jest cecha wszystkich elfów :lol:
_________________
Pojawiam się i znikam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum