Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Nekropolia i Inferno - nacja Armaggedonu.
Autor Wiadomość
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2007-10-08, 19:19   

Spellcaster napisał/a:
umisz czytać ze zrozumieniem


nie "umim". UmiEEEEEEEEEEEEEm. Człowieku, twojego tekstu po prostu NIE DA się czytać! Przy najlepszych chęciach nie można tego pochwalić! Zrozum! Proponuję Ci przeczytać np. fik Nagasha (nie, żebym nie miała do niego zastrzeżeń, Nagu wieszczem jak ja nigdy nie będzie, taka prawda ;-) ) i zobaczyć, jak to powinno wyglądać.

To, że dwie pierwsze części były nijakie i Ty to zauważasz, powinno Cię skłonić raczej do wycofania tego czegoś i poprawienia.

Piszesz, że napisałeś to tak łatwo dla siebie, żeby się miło czytało. W takim razie włóż w to trochę więcej roboty (to boli, wiem. dużo rzeczy boli) ale inni naprawdę to docenią, a chociażby się postarają.

(Vogel, zlajtuj. I tak byłam z was wszystkich najsurowsza, a ostatnio zbyt wielu ludzi wyrzuca mi, że jestem okropna :cry: )
_________________

 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2007-10-09, 09:34   

R'edoa napisał/a:
Nagu wieszczem jak ja nigdy nie będzie, taka prawda ;-)


Wrodzona skromność Nagasha i Jego wielkoduszność nie pozwalają mu na niszczenie słodkich złudzeń pewnej okropnej elficy... ;-)

Wiesz Spellcaster, w Hiszpanii żył (albo żyje jeszcze, kto go wie...) pewien człowiek, który bardzo chciał wydać powieść, tylko, że nikt nie chciał go drukować, z racji na słabość warsztatu i materiału. Koleś jednak był na tyle zawzięty, że po licznych próbach, coś już w wieku ponad 40.stu lat, jego książkę wreszcie wydrukowano, bo sie do tego w końcu nadała. Szału nie zrobił, ale przynajmniej dopiął swego. Wiesz, jak sie bardziej postarasz, to może wreszcie napiszesz coś, co będzie można przeczytać bez zgrzytów stylistycznych, merytorycznych i ortograficznych, mam tylko nadzieje, że to będzie przed czterdziestką (moją).

Nie powinieneś sie obruszać na krytykę, sam wystawiłeś swoje... teksty na publiczna chłostę.
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2007-10-09, 10:21   

Nagash ep Shogu napisał/a:
Wrodzona skromność Nagasha i Jego wielkoduszność nie pozwalają mu na niszczenie słodkich złudzeń pewnej okropnej elficy... ;-)


Wrodzona kurtuazja R'ed i zrozumienie nie pozwalają mi nazwać twoich słów obelżywymi oszczerstwami, panie grafie... ;-)

Spell, milczysz. Czyżbyśmy przesadzili z publiczną chłostą, cytując naszego nieocenionego krwiopijcę?
_________________

 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2007-10-09, 14:14   

Znaczy nie jestem skromny i wielkoduszny? Cóż, troche się to co prawda mija z prawdą, ale żeby od razu nazywać to obelżywym oszczerstwem... ;-)

Mam nadzieje, że Spell (jak ja nienawidzę kiedy R'ed zdrabnia nicki...) nie schowasz sie do mysiej dziury tylko sprawe przemyślisz i spróbujesz raz jeszcze.
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2007-10-09, 14:16   

Nagash ep Shogu napisał/a:
od razu nazywać to obelżywym oszczerstwem...


No przecież nie nazwałam ;-)

Co do mojego zdrabniania nicków, Nagiusiu, to najgorszego nie widziałeś, więc nie jęcz, bo mnie podpuścisz.
_________________

 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2007-10-09, 14:17   

Dobra, dobra... R'edzinko... :-P Koniec off topu ;-)
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Saemiel 
Pandemoniusz
Kaźniodziej



Wiek: 31
Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 721
Skąd: VI Piekło
Wysłany: 2008-02-21, 10:49   

Przemilczę styl tekstu inni się o nim wypowiedzieli, ale fabuła nie ma nic wspólnego ze światem Might & Magic! Tatalia (A nie Cytadela, bo to jest nazwa tej nacjii tylko w ekranie wyboru zamku w HoMM-ie) nigdy nie była wykorzystana przez kreegan (czyli diabłów, ale ich właciwa nazwa to kreegan).Nie ma takiej nacjii jak Bastion albo Forteca!(Analogicznie jak w Cytadeli, właściwa nazwa Bastionu to AvLee, a Fortecy to Baracadum). A rośmieszyło mnie jak władca Tatalii powiedział stop do bazyliszków, jakim cudem one mogły by one to zrozumieć? Władca Tatalii, nazywał się król Tarkloss, a taki krzyżowiec z pewnością to musiał wiedzieć. Jeszcze mógłbym wymieniać błędy fabularne w tak krótkim tekście, wniosek z tego prosty: Jak nie zna się świata w którym chcę się pisać to lepiej tego nie robić.
_________________
Vituperatio stultorum laus est
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum