Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Vogel
2009-02-28, 16:08
Zaciąg

Do której grupy się przyłączysz??
Imperium
24%
 24%  [ 44 ]
Hordy Nieumarłych
23%
 23%  [ 42 ]
Legiony Potępionych
21%
 21%  [ 38 ]
Przymierze Elfów
16%
 16%  [ 29 ]
Górskie Klany
10%
 10%  [ 19 ]
Pozostanę neutralnym
2%
 2%  [ 5 ]
Głosowań: 177
Wszystkich Głosów: 177

Autor Wiadomość
INSEKT 
Krasnolud
Aasgoroth



Wiek: 36
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 13
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2007-09-25, 04:36   

Kurcze, gdybym wiedział, że szeregi umarlaków są tak liczne, nie poparłbym ich. Niestety, wyniki zobaczyłem dopiero po oddaniu głosu. Jeśli tak wygląda sprawa, to wolałbym zasilić szeregi wyludnionych Klanów, jeśli łaska. :-P
_________________

 
 
 
Ancalagon the Black 
Pustelnik
Administrator



Wiek: 35
Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 171
Wysłany: 2007-09-25, 15:19   

Cytat:
wolałbym zasilić szeregi wyludnionych Klanów, jeśli łaska.

Jak najbardziej ;-) witamy w naszych szeregach. Wpierw jednak musisz w panelu grup(obok "użytkownicy", "statystyki", itp.) zaznaczyć że chcesz należeć do danej rasy, w tedy dopiero będę mógł Cię do niej przyłączyć. ;-)
_________________

 
 
 
Zodd 
Rycerz piekieł
Aktywny palacz



Wiek: 36
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-10-07, 00:06   

Chciałbym poinformować, że od poniedziałku mogę nie mieć dostępu do internetu (może to potrwać jakiś tydzień) więc albo nowi użytkownicy chcący dołączyć do Legionów będą musieli być cierpliwi albo niech ktoś mnie na ten czas zastąpi np. Kathrin.
_________________
We don't need no education!
 
 
 
Urich 
Wtajemniczony
Ignis Demonia



Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 56
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-11-02, 22:57   

Ja jestem Przeklętym Legionistą od kiedy miałem disciplesa 1 w swoich rękach. To właśnie nimi przeszedłem pierwszą sage. Potem w 2 legiony zmieniły sie nie do poznania. Na plus oczywiscie :D . Prosze o przynależność do legionów
 
 
Kathrin 
Rycerz piekieł



Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 444
Wysłany: 2007-11-03, 07:35   

Urich, dokonałeś trafnego wyboru...
_________________

 
 
 
Nebiros 
Berserker



Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 52
Wysłany: 2007-11-13, 21:25   

Sorry, ale po dłuższym namyśle wybieram DEMONY. Był to trudny wybór ale chyba są fajniejsi (wg mnie) Umarlaki baaardzo niewiele za nimi.
 
 
Kathrin 
Rycerz piekieł



Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 444
Wysłany: 2007-11-13, 21:54   

Nebiros, lepszego wyboru nie mogłeś dokonać. Nie słuchaj Spella - nie wie jak bardzo się myl .. ;-)

Spell, taki okres... nie każdy ma czas żeby kilka godzin dziennie na forum przesiadywać.
Spellcaster napisał/a:
Idź sobie do pustawej grupy
Pusta grupa, jaki miło... Już nie nazywasz nas snobami...
_________________

Ostatnio zmieniony przez Vogel 2007-11-13, 23:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2007-11-19, 18:27   

Witam z powrotem P@wła i gratuluję dobrego wyboru rasy.

Tym samym mamy w grupie dwóch J.A. To zmusza do refleksji ;-)
_________________

 
 
 
Urich 
Wtajemniczony
Ignis Demonia



Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 56
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-11-21, 15:15   

Ej, przenieście mnie do zdechlaków...
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2007-11-21, 15:49   

Prosta procedura dogadaj się z modem grupy legiony czyli Kaziem by Cie z niej wykopał (polecam przez PW), potem z Mikexxx o przyjęciu do zgniłków.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
gunio1991 
Chłop



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 11
Wysłany: 2008-01-08, 20:40   

Witam.Ja wybrałem Imperium.Dlaczego??Fajna rasa, fajnie mi sie nia gra, ma ciekawe jednostki i lubie grac bohaterem, tropicielem.

P.S>Jestem nowy na forum i pozdrawiam serdecznie wszystkich.
Witajcie. :-D
 
 
sebahofi 
Adept


Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 5
Wysłany: 2008-01-16, 16:23   

ja chce należec do elfów nie wiem dlaczego xD zawsze tą rasą bardzo lubiłem grać w kazdych grach w ktorych byly.
 
 
Saemiel 
Pandemoniusz
Kaźniodziej



Wiek: 31
Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 721
Skąd: VI Piekło
Wysłany: 2008-01-18, 13:48   

Na wstępie witam wszystkich piekielnie mocno (no może oprócz czcieli Wszechojca :devil4: )

Oczywiście chciałbym wstąpić w szeregi wszechmocnego Legionu Potępionych.
Czemu, zapytacie? Ano lubię gorące dziewczyny i dobrze mi służą ciepłe komnaty w tamtejszym hotelu :devil4:
 
 
 
Kathrin 
Rycerz piekieł



Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 444
Wysłany: 2008-01-18, 20:28   

Saemiel, witaj w Legionach :-D
_________________

 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2008-01-21, 19:10   

Nie zawsze mam czas by sprawdzać zawartość skrzynki pocztowej, dlatego ponawiam apel o potwierdzanie zgłoszenia wstąpienia do grupy Imperium poprzez PW.
Dzięki temu czas oczekiwania na przyłączenie zostanie skrócony do minimum.

Przy okazji pragnę powitać nowego członka zbrojnego ramienia Wszechojca Vasqueza
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Vasquez 
Giermek
Zwiadowca Dunedainów



Wiek: 41
Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 19
Skąd: z Westgate
Wysłany: 2008-01-21, 21:47   

Dzięki

Czas naglił i nie wypadało mi nie opowiedzieć się po stronie Wszechojca.

Mam nadzieję, że wspólnie wyplenimy z Nevendaar wszelaką zarazę ;)
_________________
"it is a strange fate that we should suffer so much fear and doubt over so small a thing. Such a little thing.."
 
 
 
Puszek82 
Wtajemniczony
Fanatyk



Wiek: 32
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 10
Skąd: Z Nicości
Wysłany: 2008-01-27, 12:32   

Witam

To mój pierwszy post. No więc witam.
Wybrałem Hordę ponieważ skusiła mnie moc którą daje Mortis :-) .

Za Hordy Nieumarłych!
_________________
Spalili mnie na stosie. Ponad 200 lat temu. Za to samo co teraz uprawiam. Dziękuję Imperium za pomoc w dostaniu się do tego czego szukałem przez całe moje marne ludzkie życie. A teraz giń.
 
 
Lio 
Giermek
Blazing Sun



Wiek: 35
Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-06, 18:26   

Witam wszystkich walczących w szeregach Imperium.
_________________
Where is your faith on this dark day? Enemies rides against you – will you let these beasts destroy your hearths and homes, or will you trust in Highfather and fight?
 
 
 
Ebenezer Meshullam 
Wiedźmiarz
T.o.Y.



Wiek: 36
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 680
Skąd: Ferlan
Wysłany: 2008-02-08, 23:05   

A ja witam tutaj wszystkich, a najbardziej wszystkich "pseudo żywych".
;)
Dla czego Hordy? Może też trochę pośpiesznie podjąłem decyzję, ale z drugiej strony ta wzruszająca historia jak i starania bogini Mortis o ożywienie Galleana. No i jak również armia królowej poległych, która idzie za nią i słucha jej rozkazów bez sprzeciwu (a pomyśleć, że sami ów polegli żołnierze służyli np. w armii Imperium pod wezwaniem Wszechojca [ale raczej nie dyrektora ;) ]). Z drgiej strony, jakby tak popatrzeć na armie, to chyba nie wszyscy wojownicy w służbie Mortis zginęli i ożywili się jej magią - w końcu taki złodziej z Hord musiałby byc jednak żywą istotą, by dysponować odpowiednią inicjatywą do działania :) Tak jak i początkujący magowie, nie widać chyba na ich ciałach "dziabnięcia" przez sztukę nekromancji (chyba, że się mylę, albo magowie byli balsamowani i dla tego wyglądają mniej strasznie i mniej obrzydliwie niż reszta nieumarłych), ale już jako Licze i Wampiry są to ewidentnie "martwe" sztuki :) No i wilkołaki, to w końcu zarażeni chorobą śmiertelnicy (ale czy aby od razu plagą to bym polemizował, lykantropia idzie w nieco inną stronę ^^ ), ale to też w sumie zależy od założeń całego świata fantasy. Jeśli chodzi o moich ulubieńców - no to w tym przypadku jednostki najwyższego stopnia - Widmowi Wojownicy (ach, aż ślinka cieknie, kiedy to bezuczuciowo "rżną" wroga tymi ostrzami, a w dodatku potrafią porządnie sparaliżować ^^ ), Odcienie - to jedna z tych jednostek, które warto inwestować w grze dla ich umiejętności paraliżu (choć jak wiadomo w Buncie Elfów nie ma już z tym tak łatwo), jednostki Śmierci - bardzo fajna sprawa, gdyż nie imają się ciosów od oręża, nie grałem praktycznie w D2 w multi, ale na mniejszych mapach, gdzie wróg nie doszedłby do rozwoju, jeśli grałby Klanami - Syna Ymira, Śmierć jest bardzo przydatna (ale po dziś dzień nie rozumiem dla czego programiści [Strategy First?]) dziabnęli im te 20 inicjatywy, przez to jednostki nie są już takie mocne i mogą mieć problem z magami. A propos magów - ścieżki rozwoju w Hordach właśnie są jednymi z najbardziej interesujących ^^ Bo albo kończymy z bardzo mocnym w uderzeniu Arcyliczem, albo "ssiemy" wroga z jego własnych sił witalnych przy użyciu Arcywamipira i tym samym podreperujemy co nieco zdrowia własnego wojska (ale efektowne to się robi raczej z dwoma Arcywampirami, najlepiej na kilka lvli więcej niż standardowo, ale to już wymagana ku temu byłaby spora mapa
i mocni przeciwnicy, takie jednostki zanim dostają następny lvl mija trochę czasu ^^ ). Na koniec zostawiam sobie smoki - ożywieńce. Oczywiście w tym przypadku przoduje Drakolicz, już blisko mogący rywalizować z Zielonym Smokiem pod względem statystyk (większe o 5% szanse trafienia, niższa o 5 inicjatywa, większe bodajże o 15 obrażenia i to zadawane od śmierci, zapomniałem jak wyglada sprawa z HP - Zielony ma ich 600, a Drakolicz jakieś 575 [eh, aż chciałoby się, jak gdyby dało się "zmutować" Arcylicza z tym smokiem ^^ ]). No, może napomnę jeszcze bohaterów. Jednak najbardziej sobie cenię maga, Królową Liczy (i ten jej awatar - czyżby designerzy D2 słuchali Iron Maiden? :D ), bo jak to z magami - z początku tacy sobie, a po złapaniu konkretnego lvl'a konkretnych skillów i artefaktów sieją wielkie spustoszenie ^^ ).

PS. a jakby ktoś pytał - nie, nie jestem nekrofilem :P
_________________
Deal with it.
 
 
 
Ogniomistrz 
Opętany
Kochanek Mortis



Wiek: 32
Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 21
Skąd: z Łoża Bethezena
Wysłany: 2008-03-14, 14:35   

Legiony ZADZA!!! Nigdzie indziej tylko do piekla :]
_________________
Ogien i Woda przeciwne sa
Jak Prawda i Klamstwo
tez Dobro i Zlo
Gdy wybierzesz Zemste
Pieklo twoj cel...
Wnet prawda Upadnie
Lecz Bethezen Nie ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum